loader

İLETİŞİM : 444 0 556

HAKKIMIZDA

BİZİM HİKAYEMİZ

Paşalı Grubu'nun Avek Otomotiv'den sonra otomotiv sektöründeki ikinci yatırımı olan Avec Rent a Car, 2016 yılında "Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma" misyonu ile Günlük Araç Kiralama sektörüne adımını atmıştır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Avec Rent a Car'ın, Türkiye çapında 17 şubesi bulunmaktadır. Araç filosunda yer alan Audi Q7, Audi A6, Audi A3 Cabrio, Volkswagen Passat, Volkswagen Caravelle, Skoda Karoq ve Seat Arona gibi araçlarla farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmektedir.

Tüm araç filosuna 6 aya kadar antibakteriyel temizlik sağlayan Nano Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan Avec Rent a Car, ayrıca müşterilerine Mobil Wi-Fi ve çocuk koltuğu gibi seyahatleri daha keyifli kılan farklı hizmetleri de sunmaktadır.

Kiralama724

İLETİŞİM
444 0 556

Bülten

Araç Kiralama Günlük Araç Kiralama Havalimanı Araç Kiralama Lüks Araba Kiralama Ucuz Araç Kiralama İstanbul Araç Kiralama İzmir Araç Kiralama Antalya Araç Kiralama Ankara Araç Kiralama Volkswagen Kiralama Audi Kiralama SEAT Kiralama Araba Kiralama

Designed By Teknolojik bilişim