loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAMPANYA

  • ANASAYFA
  • KAMPANYA
  • Gümüş İyon Bakteri Temizliği Hizmeti Avec Rent A Car`da

Gümüş İyon Bakteri Temizliği Hizmeti Avec Rent A Car`da

blog_img
  •   03.03.2020 - 15:28:29

Müşterilerin en öncelikli taleplerinden birisinin de aracın temizliği olduğu ve yoğun rekabetin yaşandığı araç kiralama sektöründe “Sizin tercihiniz bizim önceliğimiz” felsefesiyle hizmet sunan Avec Rent A Car, müşterilerinin bu beklentisini en üst düzeyde karşılamak için standart temizlik çalışmalarıyla yetinmeyip büyük bir yatırımla son teknolojinin kullanıldığı bir çözüm ortaya koydu. Şirket, havuzunda yer alan tüm araçlara “Gümüş İyon Bakteri Temizliği” uygulayarak araçlarda oluşabilecek virüs, bakteri ve mantarları yok edip 6 ay’a kadar yeniden oluşmasını engelliyor. Sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetle sektörde bir ilki gerçekleştiren Avec Rent a Car, müşterilerinin sağlığını gözle görülemeyen tehlikelerden bile koruyor.

2016 yılından bu yana Avek Otomotiv bünyesinde hizmet vermeye başlayan ve şu sıralarda 14 şubede günlük araç kiralama ihtiyaçlarına çözümler sunan Avec Rent a Car, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için bir ilke imza atıyor.

Avec Rent A Car, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Ofis - Havalimanı Karşısı, Edremit - Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, Dalaman - Havalimanı Karşısı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Bodrum - Milas Havalimanı, Trabzon Havalimanı, İstanbul Sahiba Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, İstanbul 4 Levent, İstanbul Tekstilkent - Avek otomotiv, İstanbul Ümraniye - Avek Otomotiv, Çanakkale - Avek Otomotiv, Çanakkale Havalimanı Ofisleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Kiralama724

İLETİŞİM
444 0 556

Bülten

Araç Kiralama Günlük Araç Kiralama Havalimanı Araç Kiralama Lüks Araba Kiralama Ucuz Araç Kiralama İstanbul Araç Kiralama İzmir Araç Kiralama Antalya Araç Kiralama Ankara Araç Kiralama Volkswagen Kiralama Audi Kiralama SEAT Kiralama Araba Kiralama

Designed By Teknolojik bilişim