loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAMPANYA

Rezervasyonlarınızı son güne bırakmayın!

blog_img
  •   14.05.2020 - 08:44:02

Kiralama yapmak istediğiniz aracın doluluk oranı arttıkça fiyat aralığının yükselmesine sebep olacaktır. Erken rezervasyonlarınızda araç fiyatları artmadan rezervasyon yaparak döneme ait taban fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Fiyatlarımız dinamiktir ve değişkenlik gösterebilir .Dönemlere ayrılarak düzenlenen erken rezervasyon kampanyaları ile misafirlere birinci dönemde en düşük fiyat oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran artarak uygulanır.

Erken Rezervasyon kampanyaları, tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntemlerden biridir. Aylar öncesinden karar verdiğiniz tatil size, planlanmış bütçe ve aynı zamanda planlanmış zaman sağlar. Erken Rezervasyon imkanlarıyla tatilinize karar verdiğinizde mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül ve ekim aylarına yönelik önceden indirimli rezervasyon ile planlama yapabilirsiniz. Bu sayede hem fiyat avantajını elde eder, hem de son dakikada istediğiniz aracı bulamama sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. Erken rezervasyon kampanyası ile birlikte sunulan Erken Rezervasyon İptalini 24 saat kalaya kadar koşulsuz iptal etme hakkına sahipsiniz. Böylece aylar sonraki kiralamanızı gönül rahatlığı ile planlayabilirsiniz.

Kiralama724

İLETİŞİM
444 0 556

Bülten

Araç Kiralama Günlük Araç Kiralama Havalimanı Araç Kiralama Lüks Araba Kiralama Ucuz Araç Kiralama İstanbul Araç Kiralama İzmir Araç Kiralama Antalya Araç Kiralama Ankara Araç Kiralama Volkswagen Kiralama Audi Kiralama SEAT Kiralama Araba Kiralama

Designed By Teknolojik bilişim